Просвітницький захід “Гендерна чутливість та гендерна перспектива” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Просвітницький захід “Гендерна чутливість та гендерна перспектива”

Минулого тижня у залі засідань Виноградівської міської  ради відбувся просвітницький захід на тему: “Гендерна чутливість та гендерна перспектива”, в якому взяли участь працівники Виноградівської міської ради, закладів освіти та культури  нашої громади, активна молодь.

Провела захід Маріанна Колодій – директорка Центру гендерної освіти при УжНУ.

Маріанна Колодій виступала на заході в якості тренера і надавала учасникам необхідні знання та роз’яснення стосовно гендерних питань. Вона зосереджувалася на важливості розуміння різних гендерних ідентичностей та ролей у суспільстві.

Спікерка акцентувала увагу на необхідності побудови більш рівноправного й толерантного суспільства, де кожна людина має право на повагу та рівні можливості – незалежно від своєї гендерної приналежності.

Захід відбувся у рамках реалізації проєкту «Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді», що здійснюється БФ «Центр громадських ініціатив» у співпраці з Виноградівською міською радою.