Продовжується робота щодо здійснення рейдових обстежень – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Продовжується робота щодо здійснення рейдових обстежень

28 вересня 2023 р., робочою групою за участі представників Виноградівської міської ради, Виноградівського ВУЖКГ, ТОВ «АВЕ Виноградово» та відділення поліції №1 Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області здійснено рейдове обстеження суб’єктів підприємницької діяльності на предмет наявності укладених договорів на вивіз побутових відходів та дозвільних документів на здійснення виносної торгівлі та облаштування сезонних/літніх майданчиків.

В ході рейдового обстеження всіх суб’єктів підприємницької діяльності зобов’язано усунути виявлені порушення у тижневий термін та попереджено, що у випадку подальшого  порушення Правил благоустрою, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.