Презентація проєкту «Імпульс» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Презентація проєкту «Імпульс»

У Виноградівській міській раді відбулась презентація проєкту «Імпульс», що передбачає розвиток молодіжної роботи та сприяння підготовці молоді до активної участі в суспільному житті та в громадській діяльності.

Проєкт охопить 40 громад у Закарпатській, Волинській та Одеській областях, надасть можливість підсилити молодіжну політику та отримати ресурси на впровадження змін та розвиток молоді.

Цей проєкт реалізується громадською організацією»Асоціація молодіжних працівників України» в рамках ініціативи «Молодіжний працівник» та став можливим  завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту/заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.