Презентація посібника – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Презентація посібника

Міністерство молоді та спорту України інформує щодо презентації посібника «Як впровадити програму стажування для молоді?», який розробила команда Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine» для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Посібник містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді:

• крок 1. Визначення потреб і спроможності ОМС, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування;

• крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць;

• крок 3. Проведення програми стажування;

• крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.

Інформацію щодо Посібника та його завантаження можливо отримати за посиланням: https://iri.org.ua/navchalni-resursy/yak-vprovadyty-prohramu-stazhuvannya-dlya-molodi-posibnyk-dlya-orhaniv-mistsevoho