Повідомлення щодо оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину-складу в с. Боржавське, вул. Виноградна, б/н, Берегівського району, Закарпатської області, на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121280300:05:004:0065”

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території для будівництва садибного житлового будинку   в с. Великі Ком’яти, вул. Волошина, № 197, Берегівського району, Закарпатської області”

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території для будівництва садибного житлового будинку в с. Великі Ком’яти, вул. Волошина, № 199, Берегівського району, Закарпатської області”