Планується проведення осінньої кампанії  з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У вересні ц.р. на території Закарпатської області планується проведення осінньої кампанії  з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

Інформуємо, що розповсюдження приманок вакцини від сказу у вигляді брикетів коричневого кольору розміром 3х3х2 см вагою 30 грам буде проводитись на мисливських угіддях Берегівського району з залученням ветеринарних спеціалістів та мисливців.

Цей препарат має різкий запах рибного борошна, він повністю безпечний при поїданні домашніми тваринами і не становить жодної небезпеки для довкілля. Тих, хто знайшов брикет – просимо його не піднімати чи загортати грунтом.