Офлайн-тренінг з комунікацій

73 громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  із 8 областей України, в числі яких були представники Закарпатської області та, зокрема, Виноградівської міської ради, взяли участь в офлайн-тренінгу з комунікацій, що відбувся в Києві.

Особлива увага була приділена розвитку стратегій, які дозволять зробити комунікації відкритими, прозорими та ефективними.

Курс охопив теми стратегічних та цифрових комунікацій, навички ефективної співпраці із ЗМІ та публічних виступів, комунікації під час кризових ситуацій. Учасники також отримали практичні посібники з найбільш актуальних тем.

Цей захід відбувся у рамках проєкту «Ефективні комунікації в територіальних громадах та областях», який реалізує ГО «Комунікації для змін» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу. Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.