Оприлюднено Реєстр пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану просторового розвитку Виноградівської міської територіальної громади

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади.

На виконання вимог чинного законодавства було проведено прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Визначений попередньо період внесення пропозицій тривав        з 02.06.2023 р. до 31.07.2023 р., а згодом був продовжений до 30.09.2023 р.

Надані пропозиції опрацьовано Робочою групою з підготовки Завдання на розроблення Комплексного плану та сформовано Реєстр наданих пропозицій, ознайомитися з яким та, за доцільності, додати свої коментарі можна за посиланням: https://cutt.ly/twYlgWrM.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124