Оголошено прийом заявок на Національний конкурс „Благодійна Україна” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс „Благодійна Україна”

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу оголошують 17-ий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті www.blagoukraine.org

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs@blagoukraine.org