Оголошення про завершення приватизації – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Оголошення про завершення приватизації

Виноградівська міська територіальна громада відповідно до ст. 10  та  ст.21 Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна” повідомляє про результати приватизації  об’єкта комунального майна, який продано шляхом проведення електронного аукціону   в електронній торговій системі  “Prozorro Продажі”:

1. Будівля амбулаторії, загальною площею 231,4 кв.м з надвірними спорудами, гараж площею 92,7 кв.м та сарай за адресою: 90352, Закарпатська область, Берегівський район, село Фанчиково, вулиця Степана Кутлана, будинок 58.

Покупець фізична особа – Барник Павло Павлович,   який надав найвищу цінову пропозицію.

Ціна  продажу об’єкта приватизації –  537100,00 (п’ятсот тридцять сім тисяч сто грн.), в тому числі ПДВ –   89516,67 (вісімдесят дев’ять  тисяч п’ятсот шістнадцять гривень 67 копійок).

Договір купівлі-продажу  об’єкта приватизації укладено 12 вересня  2023 року.

Приватизація завершена 13 вересня 2023 року.