Оголошення про громадське обговорення Програми сприяння розвитку молоді у Виноградівській міській територіальній громаді на 2023 – 2025 роки – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виноградівська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення  проєкту Програми сприяння розвитку молоді у Виноградівській міській територіальній громаді на 2023 – 2025 роки (далі – Програма), яка має на меті створення сприятливих умов для розвитку та самореалізації молоді, підвищення їхнього соціального статусу та активної участі в житті громади.

Програма визначає пріоритетні напрями діяльності, які будуть спрямовані на забезпечення всебічного розвитку молодих людей у громаді, передбачає створення можливостей для отримання якісної освіти, розвитку професійних навичок, підтримки молодих підприємців, стимулювання активності молоді в громадському та політичному житті, сприяння здоровому способу життя. У рамках громадського обговорення ми запрошуємо всіх мешканців Виноградівської територіальної громади, особливо молодь, взяти участь у формуванні Програми.

Ознайомитись з проєктом Програми можна за посиланням.

Пропозиції та зауваження до проєкту Програми направляти на адресу електронної пошти відділу інформації та зв’язків з громадськістю meriya3@vin-rada.gov.ua до 12 червня 2023 року.