Національний тест на цифрову грамотність підтверджується електронним сертифікатом – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Цифрограм – це можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Бета-версія Цифрограму пропонує дати відповідь на 90 запитань. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей DigComp 2.1. для громадян, що була адаптована українськими експертами.

Пройти національне тестування Цифрограм та отримати сертифікат про рівень цифрової грамотності має можливість кожний працівник підприємств, установ, організацій будь-якої форми власності, представник бізнесу, мешканець громади.

Національний тест на цифрову грамотність знаходиться на порталі Дія.Освіта за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram      де можна дізнатися його види, зареєструватися, пройти тестування та отримати електронний сертифікат.