Напередодні Дня працівника соціальної сфери у Виноградівській міській раді відбулись заходи – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Героїв-земляків, які загинули під час російсько-української війни.

Також заступник міського голови Василь Тесличко подякував Збройним Силам за захист України та можливість жити, працювати і зустрітись на цій події.

Слова вдячності на адресу соціальних працівників нашої громади – за особистий внесок у забезпеченні соціального захисту населення, сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків, тривалу роботу у соціальній сфері були підкріплені грамотами Закарпатської обласної ради та  Центру надання соціальних послуг Виноградівської міської ради.