Найближчим часом буде реалізовано важливий проєкт – тривають підготовчі роботи по облаштуванню меморіального комплексу загиблим Героям-землякам у м.Виноградів (біля гімназії)

Виноградівська міська рада нагадує: рішенням виконавчого комітету №267 від 24 серпня 2023р. з метою вшанування пам’яті мешканців Виноградівської міської територіальної громади, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, було визначено місце розташування Дошки пам’яті – по вул. Шевченка, 6 в м.Виноградів (біля Виноградівської гімназії).

Також  у міській раді були проведені консультації з громадськістю та членами сімей загиблих Героїв, відбулось засідання містобудівної ради при відділі містобудування і архітектури та відібрано проєктні пропозиції щодо облаштування меморіального комплексу та благоустрою прилеглої території, розроблені архітектором Іваном Вашкебою.

На даному етапі тривають обов’язкові процедурні моменти, зокрема, виготовлення проєктно-кошторисної документації і вже найближчим часом буде реалізовано цей важливий проєкт.