Міністерство охорони здоров’я України інформує що робити, якщо контактували з хворим на кір – Виноградівська міська рада Закарпатської області

В Україні зареєстровані випадки кору — однієї з найбільш заразних інфекцій, відомих у світі. Вірус кору швидко передається від хворої людини повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого.
Якщо невакцинована людина, яка не хворіла на кір, контактувала з хворим, вона має якнайшвидше звернутися до лікаря та отримати щеплення КПК, щоб її імунітет встиг виробити антитіла проти кору ще до появи перших симптомів інфекції.
За матеріалами Міністерства охорони здоров’я України