Мукачівський прикордонний загін здійснює добір на військову службу за контрактом в підрозділи охорони кордону по Закарпатській області – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Державною прикордонною службою України організовано та запущено рекрутингову кампанію. З метою якісного виконання завдань по охороні державного кордону Закарпатської області інформуємо про можливість проходження військової служби в лавах Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України громадянами України, які готові захистити свою державу.

Мукачівський прикордонний загін здійснює добір на військову службу за контрактом в підрозділи охорони кордону по Закарпатській області.

Оформлення на військову службу за контрактом здійснюється через відділи рекрутингу Державної прикордонної служби України. Можливість проходження військової служби за місцем проживання.

Актуальні посади: ⁃ Інспектор прикордонної служби ⁃ Інспектор прикордонною контролю ⁃ Відповідальний виконавець ⁃ Технік інженерного облаштування кордону ⁃ Тракторист інженерного облаштування кордону ⁃ Технік автоматизованих систем управління ⁃ Інструктор-кінолог ⁃ Технік звʼязку ⁃ Перекладач (угорська, румунська, словацька, польська) ⁃ Оператор БПЛА ⁃ Фельдшер ⁃ Моторист малих катерів ⁃ Машиніст бульдозера ⁃ Електрозварник ⁃ Водій ⁃ Кухар.

За довідками звертатись: 📱 0970202662, 0660202662 📩 Мукачево вул. Недецеї, буд. 45