Ліквідовано надзвичайну ситуацію – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Ліквідовано надзвичайну ситуацію

У Виноградівській міській територіальній громаді цими вихідними ліквідовано надзвичайну ситуацію на р. Боржава.

Величезна верба (довжиною майже 40 м), впавши, перекрила русло річки Боржава та у випадку підняття рівня води могла спричинити надзвичайну ситуацію – зруйнувати автомобільний міст через річку Боржава на ділянці дороги Виноградів – Іршава, тим самим відрізавши Виноградівську громаду від сполучення з іншими населеними пунктами та обласним центром.

Працівниками пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення місцевої пожежної охорони Виноградівської міської територіальної громади завдяки обладнанню, отриманому від проєкту USAID “ГОВЕРЛА” та за участі працівників Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, було ліквідовано цю надзвичайну ситуацію.