Із 1 липня 2023 р. обмежено роботу закладів дозвілля та закладів громадського харчування на території Виноградівської міської територіальної громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виноградівська міська рада інформує, що рішенням виконкому від 27 червня №227 «Про обмеження режиму роботи закладів громадського харчування та дозвілля» з 01.07.2023 року обмежено роботу закладів дозвілля та закладів громадського харчування на території Виноградівської міської територіальної громади, заборонивши їх роботу з 23 год. 00 хв.  до 07 год. 00 хв.

Рішення виконавчого комітету