Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Оприлюднюємо заяви про визначення стратегічної екологічної оцінки:

«Детальний план території громадської забудови для будівництва церкви в місті Виноградів, вулиця Копанська, б/н Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:07:009:0127, площею 0,0307 га з можливістю зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «01.03 для ведення особистого селянського господарства» у землі «03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій»

«Детальний план території громадської та житлової забудови для реконструкції житлового будинку з надвірними будівлями під будівлю магазину з офісними приміщеннями та житла за адресою: м. Виноградів, пл. Миру, 28 Берегівського району Закарпатської області орієнтовною площею 0,0604 га»

«Детальний план території для реконструкції будівлі сараю з добудовою під індивідуальний житловий будинок з вбудованими приміщеннями аптеки та стоматологічного кабінету в місті Виноградів, вулиця Петефі, 4/Е Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:07:005:1001 площею 0,0880 га»