Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Оприлюднюємо заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування двоповерхового житлового будинку з вбудованим магазином  в м.Виноградів. вул.Маяковського, 3/5, Берегівського району, Закарпатської області” та призначення обсягів досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану  території громадської забудови для реконструкції стоматологічного кабінету з добудовою в м.Виноградів, вул. Григорія Сковороди, 101, Берегівського району, Закарпатської області ” та призначення обсягів досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку.