Засідання архітектурно-містобудівної ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Засідання архітектурно-містобудівної ради

У Виноградівській міській раді відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради за участі заступника міського голови Сергія Грабара, начальника відділу містобудування та архітектури (голови архітектурно-містобудівної ради)  Маргарити Тегзе  та членів ради.

У засіданні прийняли участь представники архітектурно-містобудівної ради (фахівці у сфері будівництва, містобудування та архітектури, представники ДСНС, ВУЖКГ, представники структурних підрозділів міської ради та архітектори.

На розгляд було винесено документи державного планування:

• детальні плани території (6 проєктів).

На підставі оцінки представлених проєктів відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм та  особливостей містобудівної            ситуації, архітектурно-містобудівної рада прийняла відповідні рішення.