Запрошуємо членів робочої групи та мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитися до процесу розробки над Стратегією – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У середу, 14 червня 2023 р. о 9.30 к.ч., в адмінбудівлі міської ради відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Виноградівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки – ІІІ стратегічна зустріч.

Запрошуємо членів робочої групи та мешканців Виноградівської міської територіальної громади, котрі налаштовані на предметну розмову, долучитися до процесу розробки над Стратегією – щоб  цей важливий документ повністю відповідав потребам та очікуванням мешканців громади.

У рамках ІІІ стратегічної зустрічі – проведення дискусії щодо проєктів плану реалізації майбутньої Стратегії розвитку нашої громади, в тому числі фінансового забезпечення цих проєктів.

Після доопрацьовування Документу відбудеться його подача на стратегічну екологічну оцінку та подальші громадські консультації.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124