До уваги власників систем відеонагляду – Виноградівська міська рада Закарпатської області

До уваги власників систем відеонагляду

Оприлюднюємо Розпорядження  голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації про введення в дію рішення ради оборони області від 01.06.2023 р., яке є обов’язковим для виконання виконавчими органами Виноградівської міської ради, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Виноградівської міської територіальної громади.

Закликаємо власників вуличних систем відеонагляду вимкнути онлайн-трансляцію та не допомагати ворогу.

Росіяни використовують стріми і вдаються до хакерських атак на такі сервіси, щоб у режимі реального часу отримувати інформацію й коригувати ракетні удари по Україні.

Вимкніть трансляцію відопристроїв, адже це може загрожувати безпеці цивільного населення, роботі наших військових чи об’єктів критичної інфраструктури.

Закликаємо до свідомості та відповідальності усіх жителів Виноградівської територіальної громади.