До уваги власників автомобільного транспорту, підприємців, представників установ та організацій

АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» буде проводити роботи з капітального ремонту залізничної колії – із 28 жовтня по 1 листопада 2024 р. на перегоні «Виноградів – Королево» в районі залізничного переїзду по вулиці Партизанській в м.Виноградів.

На цей період плануються обмежувальні заходи з перекриття та обмеження руху автотранспортних засобів через переїзд по вулиці Партизанській у м.Виноградів відповідно до графіку.

ГРАФІК

проведення АТ «Укрзалізниця» капітального ремонту залізничної колії (перегон «Виноградів-Королево») в районі переїзду по вул. Партизанській в м.Виноградів

із 28  жовтня по 1 листопада 2024 р.

28 жовтня (понеділок) – рух перекритий з 9.00-15.00 год. (крім автомобілів спецтранспорту та ритуальних служб)

29 жовтня (вівторок) – рух обмежений

30 жовтня (середа) – рух обмежений

31 жовтня (четвер) – рух перекритий з 9.00-15.00 год. (крім автомобілів спецтранспорту та ритуальних служб)