До уваги ветеранів війни та членів їх сімей – Виноградівська міська рада Закарпатської області

До уваги ветеранів війни та членів їх сімей

Стартує реєстрація на участь у проєкті «Територія відновлення та розвитку»,  де будуть проводитися безкоштовні онлайн тренінги з працевлаштування та відкриття власного бізнесу.

Мета проєкту – стимулювання підприємницької діяльності, підвищення навичок у пошуку роботи та працевлаштування, надання допомоги щодо соціальної адаптації ветеранів війни та членів їх сімей, які втратили роботу внаслідок вторгнення росії в Україну.

Тренінги починаються у серпні і триватимуть до листопада.

По закінченню навчальних курсів слухачі здобудуть навички:

• майстерно писати резюме
  •  проходити співбесіди
  • писати бізнес-план
  • розробки власного стартапу
  •  залучення коштів для відкриття власного бізнесу
  •  просування власної справи.Спочатку відбудуться тренінги з психологічного відновлення, далі – лекції HR-спеціалістів, бізнес-тренерів щодо успішного працевлаштування та відкриття власної справи. Коли ваш бізнес успішно стартуватиме, вас супроводжуватимуть на початку вашої діяльності та надаватимуть менторську підтримку вашому проєкту.

До програми можуть долучитися мешканці таких областей:

•  Закарпатської
    – Кіровоградської
    – Івано-Франківської
    – Львівської
    – Чернігівської
    – Сумської
    – Житомирської
    – Одеської
    – Дніпропетровської
    – Полтавської
    – Київської.

Заповнюйте анкети за посиланням:

Тренінги проходять в рамках проєкту USAID “Економічна підтримка України».

Проєкт реалізується ГО «Сватодон» та БО «МБФ «Злагода».

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124