День відкритих дверей – Виноградівська міська рада Закарпатської області

День відкритих дверей

11 квітня 2024 р. у Виноградівській міській раді відбувся День відкритих дверей для учнів однієї зі шкіл міста.

Школярі  дізналися, які населені пункти входять до складу громади, як функціонує орган місцевого самоврядування, скільки відділів нараховується у міській раді, навідалися у кабінети до начальників деяких відділів, подивилися роботу Центру надання адміністративних послуг.

Також мали можливість поспілкуватися з міським головою Степаном Бочкаєм та першим заступником міського голови Адальбертом Сверенком.

Велике враження на юних відвідувачів справила можливість побувати в ролі депутатів у сесійній залі міської ради.

Вони взяли участь у тестовій сесії, дізналися як відбувається голосування за допомогою електронної системи «Голос» та прийняття важливих для громади рішень.