Дві комунальні установи Виноградова отримали допомогу від Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Працівники організації завітали до Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівського дитячого будинку-інтернату. Нещодавно за кошти Червоного Хреста в цих закладах було проведено ремонтні роботи.

Комунальні підприємства цього разу отримали від Товариства Червоного Хреста сучасну побутову техніку: телевізори, пральні та сушильні машини, холодильники, праски, мікрохвильовки, електричні плити, побутові речі (антени, прасувальні дошки та інше).

Загальна сума допомоги складала понад 460 тисяч гривень. На вручення подарунків від Товариства Червоного Хреста України завітав заступник міського голови Виноградова Василь Тесличко.

«У Виноградівському дитячому будинку-інтернаті знаходиться 141 особа, яким справді потрібна допомога. Сучасна техніка допоможе краще облаштувати побут мешканців закладу та стане у нагоді працівникам будинку-інтернату. Ми дуже вдячні Товариству Червоного Хреста за допомогу нашим діточкам», – заявив під час вручення Василь Тесличко.

Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста щиро вдячна за підтримку Австрійському Червоному Хресту (партнерам “Neighbour in Need, «Austrian Development Cooperation”). Саме завдяки допомозі міжнародних партнерів незахищені верстви населення Закарпаття забезпечені всім необхідним для проживання.

За матеріалами Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124