Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області для інформування населення повідомляє: – Виноградівська міська рада Закарпатської області

погодні умови з періодичними опадами та помірними температурами повітря призвели до проявлення парші на яблуні та груші. Для профілактики інтенсивного ураження та розвитку хвороби, що може призвести до втрат урожаю та зниження його якості, доцільно провести обприскування дерев одним із дозволених для роздрібного продажу населенню фунгіцидів: блюз, джек Пот, кумир, магнікур Сенсейшен. Магнікур Стар, малахіт, міравіс, самшит, скор, спліт, стробі, топсін М.

Норми витрати препаратів для конкретної культури вказані на упаковках. Препарати слід закуповувати у спеціалізованих торгових точках для торгівлі пестицидами. При проведенні захисних заходів дотримуватись правил техніки безпеки та санітарних правил.

Посіви озимих зернових культур засмічені зимуючими бур’янами, з’являються та розвиваються сходи ярих бур’янів. На багатьох площах рослини уражені грибковими хворобами (септоріоз, гельмінтоспоріоз, борошниста роса). Для недопущення негативного впливу бур’янів на рослини, зниження врожаю, а також подальшого розвитку та поширення грибкових хвороб, необхідним є проведення обробітків посівів озимих зернових гербіцидами, а на уражених хворобами площах і фунгіцидами.

При підборі гербіцидів необхідно враховувати видовий склад бур’янів, а також фазу розвитку рослин. Препарати для захисту рослин слід закуповувати у спеціалізованих торгових точках для продажу пестицидів

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124