Відзначення представників культурного фронту – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відзначення представників культурного фронту

У Виноградівській міській раді відбулось відзначення культпрацівників, митців, викладачів, музикантів, творчих людей – представників культурного фронту Виноградівської міської територіальної громади з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З вітальними словами, подякою ЗСУ за можливість жити і працювати виступили заступник міського голови Віталій Любка, начальник відділу культури та туризму Василь Югас,  голова районного комітету профспілки працівників культури Тетяна Гудачок, ведуча заходу – заступниця начальника відділу культури та туризму Олеся Данилець.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя нашої громади грамотами та подяками Закарпатської обласної ради, управління культури Закарпатської ОДА, обласної організації профспілки працівників культури України, Виноградівської міської ради, відділу культури та туризму було відзначено ряд представників культурного фронту.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124