Відбулося засідання виконавчого комітету – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулося засідання виконавчого комітету

24 серпня 2023 року, у Виноградівській міській раді відбулось планове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Степан Бочкай за участі  членів виконкому та представників структурних підрозділів міської ради.

На початку засідання міський голова привітав усіх присутніх з 32-ою річницею Незалежності України. Він відмітив надзвичайні зусилля українців задля перемоги, зміцнення держави, розвитку демократії та перетворення України у європейську країну і побажав всій громаді миру, злагоди та достатку, затишку в родинах, добрих справ в ім’я процвітання незалежної Української держави та її народу.

У ході засідання розглянуто 13 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення:

– про виконання бюджету Виноградівської міської територіальної громади;

– про надання дозволу на видалення зелених насаджень;

– про влаштування Дошки пам’яті загиблих захисників;

– про взяття на облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов на території Виноградівської міської територіальної громади;

– про внесення змін у рішення Виконавчого комітету від 28.07.2023 №234 «Про надання дозволу на облаштування дитячого ігрового майданчика в  місті Виноградів по вул. Армійська»;

– про встановлення велопарковки;

-про забезпечення та дотримання прав дитини та інші питання порядку денного.