Відбулось урочисте підняття Державного прапора – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулось урочисте підняття Державного прапора

23 серпня 2023 р. біля адмінбудівлі міської ради пройшли заходи з нагоди Дня Державного прапора, які розпочались загальнонаціональною хвилиною мовчання за тими, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

В урочистих заходах взяли участь керівництво міської ради, члени виконавчого комітету, депутати, представники структурних підрозділів міської ради, організацій, силових структур, військові та громадськість.

Після вшанування всіх загиблих хвилиною мовчання вихованці студії New Art виконали пісню “Біля тополі”.

Право урочистого підняття Державного прапора України було надано військовослужбовцю 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, ветерану АТО/ООС сержанту Степану Блажину.

На завершення урочистостей Олександра Грошева продекламувала вірш про Державний прапор України та прозвучала пісня пісня «Молитва за Україну» у виконанні вокального ансамблю “Вайб”.