Відбулась 36-та сесія міської ради

Сьогодні, 17.09.2024 р., у конструктивному руслі пройшла 36-та сесія міської ради – під головуванням міського голови Степана Бочкая, за участі секретаря міської ради Сніжани Попович, депутатського корпусу, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів, доповідачів та запрошених.

Із 34-ох обраних депутатів, відповідно до електронної системи «Голос», на засіданні присутні 28.

За пропозицією міського голови порядок денний  доповнено питанням  по створенню тимчасової комісії щодо вивчення можливостей стосовно введення в експлуатацію дошкільного навчального закладу в с. Дротинці.

У ході роботи сесії розглянуто понад 370 питань порядку денного, що попередньо були опрацьовані та рекомендовані постійними депутатськими  комісіями.

Після хвилини мовчання депутати приступили до розгляду питань порядку денного та проголосували за:

• -зміни до бюджету;
  • -внесення змін до Регламенту Виноградівської міської ради 8 скликання;
  • –  затвердження та внесення змін до ряду цільових Програм;
  • – майнові питання;
  • – питання землекористування та містобудування;
  • – надано дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах парку-пам’ятки садово-паркового  мистецтва місцевого значення «Парк культури і відпочинку» – організувати проведення робіт з підсадки дерев ідентичного видового складу для збереження композицій із дерев.