Відбулась 24-та сесія міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась 24-та сесія міської ради

У конструктивному руслі пройшла сьогодні 24-та сесія міської ради – під головуванням міського голови Степана Бочкая, за участі секретаря міської ради Сніжани Попович, депутатського корпусу, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів.

Із 33-ох обраних депутатів, відповідно до електронної системи «Голос», на засіданні були присутні 31.

На початку роботи сесії вшанували пам’ять полеглих під час російсько-української війни захисників України, зокрема,  мешканця міста, 37-річного Дмитра Зейкана, який загинув під час штурмових дій в Херсонській області.

Затим голова Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Немира ознайомила присутніх із постановою про обрання наступного за черговістю кандидата в депутати.

У травні трагічно обірвалося життя Андрія Дем’янчука. Згідно з постановою територіальної виборчої комісії новим депутатом Виноградівської міської ради 8 скликання зареєстровано Варгу Ілду Федорівну.

Після складання Присяги міський голова Степан Бочкай привітав її з початком повноважень  депутата міської ради  та продовжив ведення чергової сесії.

У порядку денному – біля 100 питань, які попередньо були опрацьовані постійними комісіями.

Таким чином, у ході конструктивної роботи депутати проголосували за:

– зміни в бюджеті

– питання землекористування та містобудування

–  затвердили ряд цільових Програм.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за продуктивну роботу.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124