Відбулась 22-га позачергова сесія Виноградівської міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась 22-га позачергова сесія Виноградівської міської ради

Сьогодні, 30.03.2023 р., відбулась 22-га позачергова сесія Виноградівської міської ради.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні  із 34-х обраних були присутні 26 депутатів.

На початку засідання хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих у ході російсько-української війни.

На порядок денний було винесено чотири важливих та актуальних питань для життєдіяльності нашої громади.

Після затвердження порядку денного і регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до конструктивної роботи та одноголосно проголосували за:

– розроблення проекту Стратегії розвитку Виноградівської міської територіальної громади на період 2023 – 2027 років

– внесення змін до структури та штатного розпису відділу військового обліку міської ради.

Останнім питанням порядку денного депутати внесли зміни до рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2022 р. № 1145 «Про бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами від 28.02.2023 №1156) розподіливши  кошти на утримання та розвиток автомобільних доріг, забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони, природоохоронні заходи, надання дошкільної освіти та ін.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу.