Відбулась двадцять дев’ята сесія Виноградівської міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась двадцять дев’ята сесія Виноградівської міської ради

Сьогодні, 22 грудня 2023 р. відбулась двадцять дев’ята сесія Виноградівської міської ради.

На початку засідання сесії голова Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Немира ознайомила присутніх із постановою про обрання наступного за черговістю кандидата в депутати, згідно якої новим депутатом Виноградівської міської ради 8 скликання зареєстровано Загар Світлану Павлівну.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні із 34-х обраних були присутні 26 депутатів.

Після затвердження порядку денного і регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до роботи.

У порядку денному – близько 40 питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Таким чином, у ході конструктивної роботи депутати проголосували за бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2024 рік,  майнові питання, затвердили ряд цільових Програм, перейменування вулиць в м.Виноградів і в населених пунктах нашої громади, внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету Виноградівської міської ради, затвердили структуру, штат і чисельність апарату, виконавчого комітету та виконавчих органів Виноградівської міської ради та розглянули ряд інших важливих питань.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу.