Відбудеться тренінг з домедичної допомоги – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбудеться тренінг з домедичної допомоги

19 лютого 2024 р. о 18:00 к.ч. у КЗ “Виноградівський міський будинок культури”  відбудеться тренінг з домедичної допомоги.

У програмі тренінгу:

• зупинка критичних кровотеч
  • допомога за протоколом MARCH
  • перев’язки

Навчатиме сертифікований бойовий медик рівня CMC TCCC Юрій Дувалко.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Під час заходу відбудеться благодійний аукціон, кошти з якого будуть спрямовані на купівлю автомобіля для ДФ Берегівського району “Тінь” .

Серед лотів – унікальна футболка від Добровольчого формування «Тінь» та запальні сувеніри від воїнів ЗСУ і «Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів».

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124