Відбудеться круглий стіл в рамках громадських обговорень Стратегії – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбудеться круглий стіл в рамках громадських обговорень Стратегії

Виноградівська міська рада інформує про те, що 28 листопада 2023 року о 10 год. к.ч. у великому залі засідань міської ради відбудеться круглий стіл в рамках громадських обговорень Стратегії розвитку Виноградівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації.

Запрошуємо депутатів Виноградівської міської ради, представників органів влади та органів місцевого самоврядування регіонального, районного та обласного рівнів, громадських активістів, інших стейкхолдерів, експертів, активних мешканців громади долучитися до публічного обговорення Стратегії розвитку громади та комплексного плану дій з її реалізації.