Всеукраїнський конкурс наукових есе для молоді – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Всеукраїнський конкурс наукових есе для молоді

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс наукових есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи».

До участі запрошуються молоді військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, молоді вчителі та науковці віком до 32 років.

Захід проводиться як прелюдія до науково-практичної конференції «Бандерівські читання».

Метою Конкурсу є залучення молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни.

Завданням для молодого покоління українських інтелектуалів є формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера.

Подія Конкурсу в соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/1846247942445058

Вимоги до оформлення есе:

обсяг 15 тис. знаків (8-15 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5. Мова – українська.

Термін подання робіт – до 10 грудня 2023 року через форму

Оголошення результатів та нагородження відбудеться під час проведення Бандерівських читань у лютому 2024 року.

Перші три призери отримають, зокрема, премії: I місце — 10 тис. грн; II місце — 5 тис. грн; III місце — 3 тис. грн.

Призовий фонд другий рік поспіль забезпечують бійці 5-ї окремої штурмової бригади. Військові розуміють важливість розвитку політичної думки у напрямку перспектив і викликів після закінчення росії.

Із 2022 року інформаційним партнером щорічної науково-практичної конференції «Бандерівські читання» є Інформаційне агентство АрміяInform.

Детальніше про конкурс і про те, як подати роботи, можна дізнатися на сторінці НАЦ УССД.