Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги підлітків до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, формування у свідомості дітей ВПУ-34 спеціалістами служби у справах дітей, фахівцем центру надання соціальних послуг, дільничним офіцером громади та працівниками бюро правової допомоги були організовано та проведено захід на тему: «Скажи насильству – «НІ!», «Домашнє насильство: відповідальність та протидія», «Правова допомога постраждалим».

На тематичній лекції були присутні студенти ІІ-ІІІ курсів навчального закладу та викладачі.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124