Вручені нагороди Президента сім’ям Захисників (посмертно) – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Вручені нагороди Президента сім’ям Захисників (посмертно)

Сьогодні, 19 лютого 2024 р., у Виноградівській міській раді, відповідно до Указу Президента України, були вручені ордени «За мужність» ІІІ ступеня, медаль «За військову службу Україні» та Відзнаки командира 5-го окремого стрілецького батальйону сім’ям захисників з Виноградівської міської територіальної громади та сусідніх громад Виноградівщини, які віддали своє життя у боротьбі проти російських загарбників.

Низький уклін та вічна пам’ять нашим Героям!

• старший солдат  Біланчук Василь Йосипович (с. Олешник)
  • старший солдат Густа Іван Іванович (с. Олешник)
  • солдат Ігнатенко Сергій Олегович (Вилоцька громада)
  • старший лейтенант Карпа Михайло Миколайович (Вилоцька громада)
  • старший солдат Кішбей Володимир Емерихович (Пийтерфолвівська громада)
  • солдат Боротко Ярослав Іванович (Королівська громада).

Перший заступник міського голови Адальберт Сверенко, заступник міського голови Василь Тесличко, начальник першого відділу Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Оксана Лівик, начальник відділення рекрутингу та комплектування першого відділу Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Віктор Михайлишин з глибокою шаною подякували присутнім членам сімей полеглих Захисників за особисту мужність та героїзм Героїв у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та вірність військовій присязі.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124