Виноградівська міська рада долучається до акції “Хвилина мовчання в пам’ять про Героя” – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Підтримавши громадську ініціативу, Виноградівська міська рада долучається до акції “Хвилина мовчання в пам’ять про Героя”, яка відбудеться 24 серпня о 10:15 к.ч. з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Запрошуємо мешканців та гостей міста, працівників організацій, установ та підприємств Виноградівської міської територіальної громади в зазначений час вийти на вулицю і мовчки віддати шану тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Вшануймо пам’ять наших Героїв!

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126