Буде проводитись діагностичний відстріл лисиці на території Виноградівської міської територіальної громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Як повідомив Виноградівський відокремлений підрозділ УТМР, Радою оборони Закарпатської області надано дозвіл філіям ДП «Ліси України» спільно з користувачами мисливських угідь із залученням працівників Нацполіції  для проведення діагностичного відстрілу лисиці звичайної з метою подальшого діагностування органами Держпродспоживслужби на предмет виявлення фактів зараження тварин на сказ.

Отже, заходи будуть проводитись 03.12.2023 р., 17.12.2023 р., 24.12.2023 р., 31.12.2023 р. на території Виноградівської міської територіальної громади, а саме: за межами м.Виноградів, с.Велика Копаня, с.Фанчиково, с.Дротинці, с.Онок, с.Олешник, с.Великі Ком’яти в угіддях Виноградівського РВП УТМР з 9.00 до 16.00 год.