БЕЗПЕЧНА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА – Виноградівська міська рада Закарпатської області

БЕЗПЕЧНА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Новорічна ялинка повинна бути не тільки окрасою в домі, а й, перш за все, безпечним атрибутом свята.
Тому при встановленні та прикрашанні ялинки рятувальники рекомендують дотримуватись правил безпеки, щоб не допустити  виникнення пожежі.
Насамперед дерево розміщуйте на стійкій основі, подалі від обігрівальних приладів та джерел відкритого вогню.
Обираючи штучну ялинку, віддайте перевагу моделям із протипожежним просоченням (вказується на пакуванні).
Для прикраси ялинки не використовуйте несправні й несертифіковані електричні вироби.
Не залишайте увімкнену ілюмінацію без нагляду, а особливо не дозволяйте дітям самостійно вмикати електрогірлянди.
При виявленні несправності в ілюмінації (нагрівання проводів, миготіння лампочок, іскріння) – терміново відключіть її.
Не можна прикрашати ялинку свічками, бенгальськими вогнями та феєрверками, адже існує ризик, що ялинка загориться.
Пам’ятайте про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів під час дії воєнного стану.
Дотримуйтесь простих правил і дбайте про власну безпеку.
Берегівське районне управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124