Розпочато набір для участі в молодіжних обмінах  Національної програми залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Розпочато набір для участі в молодіжних обмінах  Національної програми залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA».

 

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну, які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі.

 

У рамках програми розпочато набір для участі в молодіжних обмінах.

 

Ключова мета програми обмінів – об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни.

 

Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів.

 

Етапи проведення обмінів: І обмін – червень – липень; ІІ обмін – липень – серпень; ІІІ обмін – серпень – вересень.

 

Реєстрація здійснюється за посиланням http://surl.li/hatci.

 

Детальна інформація про програму на сайті http://eidos.org.ua/vidnovaua/. Контактна особа: Ольга Бідник, головний спеціаліст відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел. 066 950 85 99, електронна адреса: regiomol@ukr.net.

Виноградівська міська рада