Розпочались засідання постійних комісій – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Розпочались засідання постійних комісій

У ході підготовки до 23-ої сесії міської ради, згідно графіку засідань,  23 та 24 травня провели свою роботу постійні комісії Виноградівської міської ради – з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (голова – Тетяна Сугай), з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва (голова – Іван Кіш) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (голова – Йосип Баник).

Участь у засіданнях постійних депутатських комісій взяли також секретар міської ради Сніжана Попович, представники депутатського корпусу та структурних підрозділів міської ради.

 

У конструктивному руслі були опрацьовані  відповідні проєкти рішень та  рекомендовані на розгляд 23-ої сесії.

 

 Проєкт рішення «Про затвердження Програми соціальної підтримки незахищених верств населення Виноградівської міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки» комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології одноголосно рекомендувала відкласти на довивчення.

 

Робота інших постійних комісій  міської ради продовжиться наступними днями.

Виноградівська міська рада


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124