ПрАТ «Закарпаттяобленерго» оновило Електронну абонентську книжку споживачів – Виноградівська міська рада Закарпатської області

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» оновило Електронну абонентську книжку споживачів

Шановні споживачі! ПрАТ «Закарпаттяобленерго» пропонує вашій увазі нашу оновлену Електронну абонентську книжку, в якій ви зможете передати показання лічильників електроенергії, визначити обсяги споживання електроенергії та отримати інформацію про прилади обліку.

 

Електронна абонентська книжка, якою ви користувалися досі, більше не підтримується.

 

Оновлена Електронна абонкнижка працює за адремсами:
– для Дому: https://pay.zakarpat.energy/home
– для Компаній: https://pay.zakarpat.energy/company

 

Просимо повторно зареєструватись у оновленому сервісі:
– для Дому: https://pay.zakarpat.energy/home/user/register
– для Компаній: https://pay.zakarpat.energy/company/user/register

 

Електронна абонентська книжка для Дому

 

Після реєстрації в оновленій абонкнижці потрібно додати свій особовий рахунок (який можна знайти в квитанції), а також для підтвердження – останні 5 цифр EIC-коду або номер вашого лічильника електроенергії.

 

У цьому сервісі ви зможете: передати показання, визначити обсяги споживання та отримати інформацію про прилади обліку.

 

У цьому сервісі ви не зможете побачити стан заборгованості, сплатити за послугу, отримати або згенерувати рахунок, проконтролювати врахування платежів, побачити нарахування.

 

Ці зазначені функції доступні на сайті Постачальника.

 

Зверніть увагу, що передати показання лічильників можна не тільки через Електронну абонентську книжку, але й багатьма іншими способами. Тут детальніше: https://zakarpat.energy/…/zmineno-terminy-podachi…/

 

Електронна абонентська книжка для компаній

 

Після реєстрації в оновленій абонкнижці потрібно додати свій особовий рахунок (який можна знайти в договорі про надання послуг з розподілу електричної енергії або в рахунку за розподіл електричної енергії) та ввести код активації. Код активації необхідно отримати у працівника ОСР відповідного структурного підрозділу за номерами телефонів: (0312) 630042, (0312) 619496, 0503775019 (Увага!
Номери тільки для отримання коду активації).

 

У цьому сервісі ви зможете: передати показання, визначити обсяги споживання, отримати інформацію про прилади обліку.

 

У цьому сервісі ви не зможете: побачити стан заборгованості, сплатити за послугу, отримати або згенерувати рахунок, проконтролювати врахування платежів, побачити нарахування.

 

Ці функції доступні на сайті Постачальника.

 

Нагадуємо, що у разі виникнення запитань щодо роботи оператора системи розподілу, функціонування оновленої Електронної абонентської книжки та щодо інших питань, що входять до компетенції ПрАТ «Закарпаттяобленерго», просимо звертатись за номерами телефонів Інформаційно-консультаційного центру 0312 (63-00-42) або за номером телефону кол-центру 0 (800) 50 16 20.

За матеріалами пресслужби ПрАТ «Закарпаттяобленерго»