Відбулось засідання комісії  з питань захисту прав дитини – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулось засідання комісії  з питань захисту прав дитини

Комісія  з питань захисту прав дитини, що відбулась у Виноградівській міській раді вчора, 22 січня 2024 р.,  розглянула ряд питань, заслухала заявників та їх представників.

Після обговорення були прийняті рішення:

•  позбавлення батьківських прав (6 справ)
  • встановлення графіка зустрічей з дитиною (1 справа)
  • визначення місця проживання дитини (17 справ)
  •  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (2 справи)
  • затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах (СЖО), дитини, яка залишилась без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування (1 дитина позбавлена батьківського піклування).

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126