Відбудеться Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбудеться Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього»

Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави у 2018 році ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

 

Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.

 

У липні 2023 року відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець: молоді на варті змін». Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 1000 студентами з усієї України обговорили можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.

У серпні 2023 року відбувся другий етап проєкту – професійно-освітній курс для молоді «Державотворець: молодь важлива» для 35 відібраних студентів на базі Київської школи державного управління ім. С. Нижного.

 

7 грудня 2023 року відбудеться Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього» в м. Дніпро для понад 500 слухачів з усієї країни з дотриманням усіх безпекових норм.

 

Реєстрація для участі у Форумі триває до 30 листопада 2023 року включно.

 

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/UuZt12zuqVhrMFip9.

 

Організатори забезпечують учасників Форуму харчуванням та поліграфічними матеріалами, однак не компенсують витрати на проживання та проїзд до м. Дніпро.

 

У разі виникнення додаткових питаньтелефонуйте:

+38 (097) 654-75-89 – Лілія Шкира, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України;

+38 (095) 460-00-15 – Максим Свисенко, координатор програми «Державотворець».

 

З Програмою Форуму можна ознайомитись тут.

Виноградівська міська рада


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126