Відбувся  форум місцевого економічного розвитку – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбувся  форум місцевого економічного розвитку

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація  об’єднаних територіальних громад», у партнерстві з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Фондом розвитку підприємництва на базі Платформи «Економіка та інвестиції», за участі Міністерства розвитку громад, територій та  інфраструктури України,  провели Форум місцевого економічного розвитку: Пошук ефективної моделі місцевого економічного розвитку. Механізми співпраці місцевого бізнесу та територіальних громад як фундаменту сталого економічного розвитку. Підняття діалогів з бізнесом щодо умов їх повернення і відновлення.

 

З метою обговорення найкращих практик та стратегій управління місцевим економічним розвитком в територіальних громадах, пошуку ефективних рішень шляхом реалізації локальних проєктів, пошуку додаткових джерел фінансування і підтримки ММСП у заході взяли участь голови територіальних громад, їх заступники та представники органів місцевого самоврядування, представники дрібного, малого і середнього бізнесу, експерти в питаннях економічного розвитку, представники фінансових установ, донорських організацій та програм міжнародної технічної допомоги тощо.

 

Ознайомитись з публікацією можна за посиланням: https://hromady.org/forum-miscevogo-ekonomichnogo-rozvitku

Виноградівська міська рада


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124