Відбувся семінар-воркшоп обміну кращими практиками – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбувся семінар-воркшоп обміну кращими практиками

В Ужгороді відбувся семінар-воркшоп обміну кращими практиками у рамках міжнародного  проєкту  «CLIMADAM» – «Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом’якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України».

У роботі семінару взяли участь представники Виноградівської міської ради – начальниця відділу містобудування та архітектури Маргарита Тегзе.

Серед завдань проєкту – підготовка транскордонних регіонів України та Словаччини до змін клімату, розробка стратегії адаптації до  змін клімату для Закарпатської області та моделі сталого транспорту, використовуючи досвід Кошицького та Пряшівського країв.

Основні теми, які обговорювалися фахівцями з України та Словаччини:

• прояви екологічного дисбалансу у Карпатському регіоні, природні та техногенні процеси
  • реалізація  екологічної політики, спрямованої на раціональне використання природних ресурсів
  • заходи щодо адаптації до змін клімату на національному та місцевому рівнях.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126